Hoşgeldiniz  

GİMDER BAŞKANI SABAH’TAN 6 ŞUBAT DEPREMİ MESAJI: ”UNUTMAYACAĞIZ’

admin | 05 Şubat 2024 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

GİMDER BAŞKANI SABAH’TAN 6 ŞUBAT DEPREMİ MESAJI: ”UNUTMAYACAĞIZ’

Gaziantep İnternet, Medya&Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ökkeş Sabah 6 Şubat depreminin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gaziantep İnternet, Medya&Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ökkeş Sabah, depremde hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet diledi.

Asrın felaketi olarak adlandırdığımız 6 Şubat 2023 depremin üzerinden bir yıl geçtiğini ifade eden Başkan Sabah mesajının devamında şu sözlere yer verdi:

“Cumhuriyet tarihimizin en büyük ve en acı depreminin üzerinden bir yıl geçti. Ülkemizin her köşesinde, vatandaşlarımızın kalbinde hüzünlü izler bırakan ve yüreklerimizi dağlayan 6 Şubat depreminin yıl dönümünde, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, aile ve yakınlarına sabır diliyorum.

6 Şubat acı bir şekilde deprem bölgesi olduğumuz gerçeğini bir kez daha bizlere gösterdi. Bu tarz felakatin bir daha yaşanmaması için tedbir almak zorundayız. Gelecekte de aynı şeyleri yaşamamak için önemler almalıyız. Depremin hepimiz de bıraktığı izi acı bir şekilde maalesef gördük. Ülkemizi ve milletimizi derinden etkileyen bu acı felaketlerde kaybettiğimiz canlarımızı unutmadık, unutmayacağız da…

6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde, depremlerde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyor, böyle acıların ülkemizde ve dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı