Hoşgeldiniz  

ERDEM GÜZELBEY  ŞEHİTKAMİL’DE İDDİALI

admin | 24 Kasım 2023 | e gazete Gaziantep haber ajansı Bülteni, Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

ERDEM GÜZELBEY  ŞEHİTKAMİL’DE İDDİALI

ERDEM GÜZELBEY  ŞEHİTKAMİL’DE İDDİALI

ERDEM GÜZELBEY  ŞEHİTKAMİL’DE İDDİALI

ŞEHİTKAMİL’DEKİ BAŞARIYI DAHA ÜST SEVİYELERE ÇIKARMAK İÇİN ADAYIM

Hızla göç almış, hem ekonomisi, hem demografik yapısı hem de sosyal etkileşimiyle önemli bir yere sahip olan Gaziantep merkez ilçe Şehitkamil Belediye Başkanlığına aday adaylığı için müracaat eden Erdem Güzelbey Şehitkamil’deki başarıyı daha üst seviyelere çıkarmak için aday oldum dedi.

Yusuf Erdem Güzelbey Kimdir ?

1975 yılında Gaziantep’te doğdu.

Güzelbey, lise öğrenimini 1993 ‘de Gaziantep Anadolu Lisesinde, lisans öğrenimini ise 1998 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümünü dereceyle tamamladı.

Aile şirketinde mesleğini devam ettirmektedir.

2004 yılında aktif olarak siyasete AK Parti’de başlayan Güzelbey 2009 yılında Gaziantep AK Parti il yönetiminde başkan danışmanı, 2012 yılında Ak parti Gaziantep İl Yönetiminde Ar-Ge den sorumlu başkan yardımcısı olarak 2014 yılına kadar görev yaptı.

2011’den 2014’e kadar iki dönem Gaziantep Mimarlar Odası yönetim kurulunda yer almış ve sekreterya görevini yürüten Güzelbey, iyi derece İngilizce bilmektedir.

Halen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcılığı yapmaktadır. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in teknik a kadrosunda başarılı projelere imzasını atmıştır.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı