Hoşgeldiniz  

BAŞKAN SABAH’TAN 10 KASIM MESAJI

admin | 10 Kasım 2023 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

BAŞKAN SABAH’TAN 10 KASIM MESAJI

BAŞKAN SABAH’TAN 10 KASIM MESAJI

Gaziantep İnternet Medya Cemiyeti (GİMDER) Başkanı Ökkeş Sabah, 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında Atatürk’ün geleceği aydınlatan fikir ve düşüncelerine dikkat çeken Başkan Sabah, ‘’Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde saygı, minnet ve şükranla anılıyoruz’’ dedi.

KURDUĞU CUMRUİYET 100 YAŞINDA
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin
100’üncü yılına gururla ulaştıklarını kaydeden Başkan Sabah, ‘’Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak, daha ileriye taşımak azim ve kararlılığını her daim yüreğimizde taşımaya devam edeceğiz. Gerçekleştirdiği devrimlerle ulusumuza demokratik bir Cumhuriyet ve aydınlık yarınlar armağan ederek, çağdaş dünyanın yolunu açmıştır. Büyük önderin bizlere hedef olarak gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmak ve onun üzerine çıkmak, ancak bizlere bıraktığı ilke ve inkılâplarını yaşatarak ve Atatürk’ün izinden yürüyerek mümkün olabilecektir.’’ Diye konuştu.

RAHMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ
Büyük Önder’in fikir ve düşüncelerinin bugünde birçok alanda rehber olduğunu belirten Sabah, ‘’Bu duygu ve düşüncelerle; 100’üncü şan ve şeref yılına ulaştığımız Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atatürk’ün manevi şahsiyeti önünde saygıyla eğiliyor, en büyük eseri Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatma kararlılığımızı yineleyerek, aramızdan ayrılışının 85’inci yıl dönümünde bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.’’ Dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı