Hoşgeldiniz  

ŞEHRİN İLK TÜNEL PROJESİ ADIM ADIM İLERLİYOR(Video Haber-Halil Eyyupoğlu)

admin | 09 Eylül 2023 | Ekonomi, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri A- A+

ŞEHRİN İLK TÜNEL PROJESİ ADIM ADIM İLERLİYOR(Video Haber-Halil Eyyupoğlu)

ŞEHRİN İLK TÜNEL PROJESİ ADIM ADIM İLERLİYOR(Video Haber-Halil Eyyupoğlu)

Şahinbey Belediyesi’nin şehrin trafiğini rahatlatmak adına yaptığı 2.484 metrelik tünel projesinde çalışmalar yoğun bir şekilde sürüyor.

Şahinbey Belediyesi’nin şehre kazandırdığı önemli projelerinden olan tünel projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürerken, tünel uzunluğu 2.484 metre olarak yapılıyor.

2.484 METRELİK TÜNEL

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu gidiş geliş halinde yapılan tünel projesinin trafiği önemli ölçüde rahatlatacağını belirterek “Şehrimizin trafik problemine yeni bir çözüm üretecek olan tünel çalışmamızın inşaatı hızla devam ediyor. Çalışmalarımız karşılıklı olarak dört koldan ilerliyor. Tünel açma çalışmasında makinelerimiz ortada buluşarak tünel açma çalışmasını tamamlayacak. Gidiş geliş şeklinde yapılan tünelimizin uzunluğu 2.484 metre olacak.  Yapılan çalışma sonrasında Şehreküstü’yü, YeşilVadi Bulvarı’na bağlamış olacağız. Böylelikle yarım saat sürecek olan ulaşım 1 dakikaya inecek. Vatandaşlarımız yolda geçirecekleri zamanı sevdikleri ile geçirecek. Tünel çalışmamızın şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı