Hoşgeldiniz  

GÖNLÜ ZENGİN İŞ İNSANI İBRAHİM ERDEMOĞLU

admin | 11 Temmuz 2023 | Ekonomi, Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

GÖNLÜ ZENGİN İŞ İNSANI İBRAHİM ERDEMOĞLU

GÖNLÜ ZENGİN İŞ İNSANI İBRAHİM ERDEMOĞLU..

Capital dergisi tarafından  her yıl hazırlanan “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” çalışmasında Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu 10. sırada yer aldı. Yaptığı eğitim tesisleri, sağlık tesisleri ve öğrenci bursları başta olmak üzere bir çok il’de hayır işlerine imza atan İbrahim Erdemoğlu, Servetin sınırı yoktur, mükafatı vardır prensibi ile hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi.

Erdemoğlu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, Erdemoğlu Holding Onursal Başkanı Merhum Mehmet Erdemoğlu’dan aldıkları öğütlerle bugünün gönlü zenginleri arasında yer aldıklarını ifade etti. Erdemoğlu” Önceliğimiz eğitim , sağlık ve ihtiyaç sahipleridir. Babamız Merhum Mehmet Erdemoğlu’nun ufkumuzu aydınlatan, Servetin sınırı yoktur, mükafatı vardır prensibindeki Servetin mükafatını vatanımıza, milletimize ve devletimize daha iyi ve daha çok hizmet edebilmek olarak telakki ediyoruz. Bu kapsamda aziz milletimizin yaşadığı elim deprem felaketi gibi durumlarda Erdemoğlu Holding olarak maddi ve manevi bütün imkanlarımızla her zaman aziz milletimizin yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

İbrahim Erdemoğlu eğitim başta olmak üzere bir çok il’de yatırımların devam ettiğini ifade ederek şöyle dedi “ Gaziantep’te üç okul inşaatımız, Adıyaman’da iki okul inşatımız, Trabzon’da spor okulumu ve kompleksi inşaatımız, Adıyaman Besni ilçemizde Meslek Yüksek Okulu inşaatımız, Adana’da iki kreş inşaatımız devam etmektedir. Ayrıca Nurdağı, İslahiyeve Besni ilçelerimizde öğretmen evleri inşaatlerimiz devam etmektedir.”

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı