Hoşgeldiniz  

TAHMAZOĞLU ÇİFTÇİNİN HASAT SEVİNCİNE ORTAK OLDU(Video Haber-Halil Eyüboğlu)

admin | 17 Haziran 2023 | Ekonomi, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri A- A+

TAHMAZOĞLU ÇİFTÇİNİN HASAT SEVİNCİNE ORTAK OLDU(Video Haber-Halil Eyüboğlu)

TAHMAZOĞLU ÇİFTÇİNİN HASAT SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesi’ne bağlı Kapcağız Köyü’nü ziyaret ederek çiftçinin hasat mutluluğuna ortak oldu.

 Üretimin artması ve ülke ekonomisinin gelişmesi anlamında çiftçilere ve hayvan yetiştiricilerine dev destekler sağlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, dağıtımını yaptığı tohumların hasadında da çiftçilerle bir araya gelerek, birlikte hasat yaptı. Kapcağız Köyü’nü ziyaret eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu biçerdövere binerek çiftçilerin hasat sevincini birlikte yaşadı.

DESTEKLERİMİZ SÜRECEK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  tarımda verimin artması için desteklerin devam edeceğini belirterek “Tarlada izi olmayanın harmanda gözü olmazmış. Şahinbey Belediyesi olarak çiftçilerimize yıllardır desteklerimiz aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz.

Bugüne kadar çiftçilerimize vermiş olduğumuz destek 500 milyonu aştı. Çiftçilerimize her yıl gübre arpa, buğday, mercimek ve gübre desteğinde bulunuyoruz. Bu yıl rahmet ve bereket güzel oldu. Kapcağız kırsal mahallemize gelerek çiftçilerimiz ile birlikte buğday hasadı gerçekleştirdik. Çiftçilerimize bir kez daha hayırlı bereketli bir hasat yılı diliyorum” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı