Hoşgeldiniz  

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZKEÇECİ’YE VATANDAŞLARDAN ÖTV MEMNUYETİ

admin | 27 Nisan 2023 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler A- A+

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZKEÇECİ’YE VATANDAŞLARDAN ÖTV MEMNUYETİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZKEÇECİ’YE VATANDAŞLARDAN ÖTV MEMNUYETİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı M. Eyup ÖZKEÇECİ, vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs seçim çalışmalarını sürdürüyor.

2’nci sıra Milletvekili Adayı M. Eyup ÖZKEÇECİ, daha iyi bir Türkiye için yapılan her çalışmayı duyurmak için kentin her bölgesine ziyaretlerde bulunup vizyon ve yapılan çalışmaları anlatıyor.

Vekil Adayı Eyup ÖZKEÇECİ, il ve ilçe teşkilat yönetimleriyle birlikte Kardelen Taksi Durağı’nda esnafla bir araya gelerek talep ve önerileri dinleyerek notlar aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Bursa’da yaptığı “Taksi, dolmuş, minibüs, midibüs, otobüs, çekici, kamyonla taşımacılık yapan esnafımız aynı cins taşıtlarını yenilerken Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ödemeyecek” şeklindeki açıklaması, yurt genelinde büyük bir coşku ile karşılanırken, araçlarını sürekli kullanmaktan dolayı daha kısa sürede yıprandığını belirten esnaflar, müjdelenen ÖTV muafiyeti ile ilgili ÖZKEÇECİ’ye memnuniyetlerini dile getirdi.

Müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için araçlarını kısa sürede yenilemek isteyen taksi esnafı ‘Yaparsa Ak Parti Yapar’ diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’a teşekkür dileklerinde bulundu.

Yaptığı saha çalışmalarında büyük bir ilgiyle karşılanan Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ “Tüm gayretimiz milletimizin huzuru, istihdamı ve refah içinde yaşayabilmeleri” açıklamalarında bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında mahalle muhtarlıklarından vatandaşın istek ve taleplerini yakından takip eden ÖZKEÇECİ, doğru adımlarla Türkiye Yüzyılı’nı kurmak için çalışmalarına devam ediyor.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı