Hoşgeldiniz  

CHP GAZİANTEP’İ İSTANBUL MU YÖNETİYOR?

admin | 26 Nisan 2023 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler A- A+

CHP GAZİANTEP’İ İSTANBUL MU YÖNETİYOR?

CHP GAZİANTEP’İ İSTANBUL MU YÖNETİYOR?

GİMDER Basın İnternet Derneği Başkanı Ökkeş Sabah CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar’ın Seçim sürecinin İstanbul tarafından organize edildiğine dair sözlerini eleştirerek şu cümlelere yer vedri;

CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar, seçim propaganda sürecine ilişkin sorulara ‘’İstanbul’dan organize ediliyor’’ şeklinde cevap vermesi duyanları hayrete düşürüyor. Seçimlere sayılı günler kala henüz genel deki rüzgârı Gaziantep’te estirmeyen Uçar’ın hangi amaçla gündeme getirdiği merak ediliyor.

GAZİANTEP TEŞKİLATI İLGİLENMİYOR MU?

CHP Gaziantep teşkilatının 14 Mayıs 2014 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen mitinglerle ilgili sergilediği tutum tartışma konusu oldu. İl Başkanı Neşet Uçar’ın 26 Nisan’da Ekrem İmamoğlu’nun Gaziantep programına ilişkin sorulara da ‘’Her şey ile İstanbul ilgileniyor’’ şeklindeki cevabı kamuoyunda büyük şaşkınlık oluşturdu.

GENELDE RÜZGAR, GAZİANTEP’TE MAZERET VAR

Türkiye genelinde iyi bir rüzgar yakalayan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Gaziantep’teki seçim çalışmalarındaki tutumu gündemden düşmüyor. Açıklamasıyla önce miting alanıyla ilgili kriz oluşmasına neden olan CHP İl Başkanı Neşet Uçar’ın bazı gazetecilerin soruları üzerine ‘’Mitingleri İstanbul Organize ediyor’’ şeklindeki cevabı şok etkisi yaptı. Teşkilatın çalışmalarına gölge düşüren Uçar’ın bu ifadesi kamuoyunda büyük bir Gaf olarak değerlendirildi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı