Hoşgeldiniz  

TAHMAZOĞLU 63.000 ÇOCUĞUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ(Video Haber-Halil Eyyupoğlu)

admin | 04 Ocak 2023 | e gazete Gaziantep haber ajansı Bülteni, Eğitim, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri A- A+

TAHMAZOĞLU 63.000 ÇOCUĞUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ(Video Haber-Halil Eyyupoğlu)

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ 63.000 ÇOCUĞUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 2023 yılının ilk hediyesini 5. 6. ve 7. sınıf öğrencilerine verdi.

Eğitim öğretime ve gençlere verdiği destekler ile adından sıkça söz ettiren Şahinbey Belediyesi’nden öğrencilere 2023’ün ilk günlerinde bir müjde daha geldi. Belediye; gençleri spora teşvik etmek için 5,6 ve 7.sınıf öğrencilerine 63.000 futbol, voleybol ve basketbol topu hediye ediyor.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NDAN YENİ YIL MÜJDESİ

Her yıl öğrencileri adeta hediye yağmuruna tutan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal medya üzerinden verdiği mesajda ‘’2023’ün ilk hediyesini; 5. 6. ve 7. sınıf öğrencilerine vereceklerini ifade ederek, 63.000 adet profesyonel futbol, basketbol ve voleybol topu dağıtılacağını müjdelemişti.

Müjdenin ardından topların dağıtımına başladıklarını söyleyen Başkan Tahmazoğlu; “Çocuklarımız kendileri için hazırladığımız futbol, basketbol ve voleybol topu hediyelerini; Şahinbey Kültür Merkezi, Akkent Spor Köyü ve Hasan Celal Güzel Gençlik Merkezlerimizden alabilirler. Şahinbey Belediyesi olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimdeki başarılarının yansıra spor da ve kültür sanatta da başarılı olmalarını istiyoruz. Bu anlamda onları her alanda desteklemeye devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı.

Çocuklarının toplarını almak için Şahinbey Kültür Merkezi’ne gelen vatandaşlar Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahamzoğlu’na teşekkür ederek “Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Her alanda Şahinbey için gece gündüz demeden çalışıyor. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştular.

Toplarını alan çocukların mutlulukları ise verilen yüzlerinden okunuyordu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı