Hoşgeldiniz  

GTB HİZMET KALİTESİNİ ‘A’ SINIFI AKREDİTASYON SERTİFİKASIYLA BİR KEZ DAHA TAÇLANDIRDI(Video haber-Halil Eyyupoğlu)

admin | 11 Eylül 2022 | Ekonomi, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Video Galeri A- A+

GTB HİZMET KALİTESİNİ ‘A’ SINIFI AKREDİTASYON SERTİFİKASIYLA BİR KEZ DAHA TAÇLANDIRDI(Video haber-Halil Eyyupoğlu)

GTB HİZMET KALİTESİNİ ‘A’ SINIFI AKREDİTASYON SERTİFİKASIYLA BİR KEZ DAHA TAÇLANDIRDI

– GTB YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET AKINCI:

– “BORSAMIZ AKREDİTASYON DENETİMLERİNDE TİCARET BORSALARI KATEGORİSİNDE EN YÜKSEK PUAN ALAN İKİNCİ BORSA OLDU”

– “DÜNYA STANDARTLARINDAKİ KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIMIZI TOBB A SINIFI AKREDİTASYON BELGESİYLE 3. DÖNEMDE BİR KEZ DAHA TESCİLLEMİŞ OLDUK”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Kurulu tarafından yürütülen Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi 2021 yılı yenileme denetimlerini üstün başarıyla tamamlayan Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), “A Sınıfı Akreditasyon” belgesini ve özel ödülünü Ankara’da düzenlenen törenle aldı.

TOBB Akreditasyon Denetimlerinde Ticaret Borsaları Kategorisinde en yüksek puan alan ikinci borsa olma başarısı gösteren  GTB’nin  ‘A Sınıfı’ Mükemmel Seviye Akreditasyon Sertifikası ”, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz tarafından GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ile meclis üyelerine takdim edildi.

AKREDİTASYON SERTİFİKA TÖRENİ

Akreditasyon sistemi denetiminden başarıyla geçen oda borsaların sertifikaları TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törenle verildi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene; Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak ile oda borsa başkanları ve üst düzey çalışanları katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada söz konusu sertifikanın oda ve borsaların verdiği hizmetin bir belgesi olduğunu söyledi. Akreditasyon denetim sürecini başarıyla tamamlayan 150 oda ve borsanın akreditasyon sertifikalarını alacağını ifade eden Hisarcıklıoğlu, oda ve borsa temsilcilerinden bu belgelerini asmalarını rica etti.

Hisarcıklıoğlu, dünyanın bir değişim ve dönüşümden geçtiğini belirterek, TOBB ve oda-borsa camiası olarak bu değişim ve dönüşümün öncüsü olmak zorunda olduklarını kaydetti.

Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak ise konuşmasında, hizmet kalitesinin belirli bir standarda bağlandığını gösteren akreditasyon töreninde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

AKINCI: “HİZMET KALİTEMİZİ BİR KEZ DAHA TESCİLLEDİK”

GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ise tören sonrası yaptığı açıklamada, GTB’nin A Sınıfı 5 Yıldızlı Akreditasyon Belgesini en yüksek puanla yenilemesine katkı sunan meclis ve yönetim kurulu üyeleri ile borsa çalışanlarına teşekkür etti.

Akreditasyonun yaşayan ve kendini sürekli yenileyen bir süreç olduğunu kaydeden Akıncı,” Alınan bu payenin getirdiği büyük sorumluluğun farkındayız. Hizmet yarışında zirveye ulaşmak zor ama orada kalmak ve sürekliliği sağlamak daha da zor. Biz şimdiye kadar yaptığımız çalışmalar, üyelerimize sunduğumuz hizmetler ve hayata kazandırdığımız vizyon projelerimizle kalite bayrağını hep en üstte tutmaya çalıştık. Bunları yaparken gelişimi artırmak için sürekli hizmet standartlarımızı yükselttik. Adımlarımızı bu hedefler doğrultusunda attık, projelerimizi bu yönde şekillendirdik. Bundan sonra da üyelerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kendimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz ” dedi.

GTB’nin 5 yıldızlı A sınıfı Akreditasyon Sertifikası aldığı törene, GTB Meclis Başkan Yardımcısı Enver Çokay, GTB Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Darı, GTB Meclis Üyeleri Ali Yılmaz ve Kemal Aydıngüler de katıldı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı