Hoşgeldiniz  

KAHRAMANLIĞIN SERGİSİ, ŞSM SANAT GALERİSİ’NDE AÇILDI

admin | 15 Temmuz 2022 | Genel, Gündem, Kültür Sanat, Tüm Manşetler A- A+

KAHRAMANLIĞIN SERGİSİ, ŞSM SANAT GALERİSİ’NDE AÇILDI

KAHRAMANLIĞIN SERGİSİ, ŞSM SANAT GALERİSİ’NDE AÇILDI

-15 TEMMUZ’U ANLATAN TOPLAM 50 ESER BULUNUYOR

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında hazırlanan ve toplam 50 eserden oluşan 15 Temmuz Karma Sergisi’nin açılışını yaptı.

Şehitkamil Sanat Merkezi (ŞSM) içerisinde yer alan Sanat Galerisi’nde açılışı yapılan sergiye; Gaziantep Büyükşehir Başkan Vekili Dr. Mehmet Berk, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Ceyda Gürsel, Serkan Özatıcı, Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cevat Atalay ile çok sayıda davetli katıldı.

Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İhlas Haber Ajansı (İHA) iş birliğinde açılan 15 Temmuz Karma Sergisi’nde toplam 50 eser bulunuyor. 15 Temmuz darbe girişimini konu alan resimlerin ve o geceye ait özel fotoğrafların yer aldığı sergi, 22 Temmuz 2022 tarihine kadar gezilebilecek.

SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

15 Temmuz Karma Sergisi’ndeki eserleri inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. 15 Temmuz hain darbe girişiminin, milli irade tarafından bertaraf edilişinin 6. yıl dönümünü yaşadıklarını anımsatan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, “Bu vesileyle bir kez daha 15 Temmuz şehitlerimizin şahsında vatanı canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Kahraman gazilerimize ve şehitlerimizin aziz emanetlerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı