Hoşgeldiniz  

TAHMAZOĞLU’DAN KAN BAĞIŞINDA BULUNAN TÜM BAĞIŞÇILARA SPOR AYAKKABISI

admin | 09 Mayıs 2022 | Eğitim, Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

TAHMAZOĞLU’DAN KAN BAĞIŞINDA BULUNAN TÜM BAĞIŞÇILARA SPOR AYAKKABISI

TAHMAZOĞLU’DAN KAN BAĞIŞINDA BULUNAN TÜM BAĞIŞÇILARA SPOR AYAKKABISI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 16 Mayıs’ta düzenleyeceği kan bağışı kampanyasında kan bağışlayan herkese spor ayakkabısı hediye edeceği müjdesini verdi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ederek, tek noktada kan bağışı toplama ve en fazla bayan katılımcı rekorunu elinde bulunduran Şahinbey Belediyesi bu zamana kadar düzenlediği kan bağışı organizasyonları ile toplamda 20.284 ünite kan toplayarak Kızılay’a destek oldu. Başkan Mehmet Tahmazoğlu 16 Mayıs’ta 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek olan kan bağışı kampanyasında kan bağışçılarına spor ayakkabısı hediye edecek.

KAN BAĞIŞCILARINA ÇAĞRI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu kan bağışının önemine dikkati çekerek, “Vatan için can millet için kan veririz. Şahinbey Belediyesi olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışı kampanyamızı bu yıl 16 Mayıs’ta yine 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenliyoruz. Bağışladığımız 1 ünite kan ile 3 farklı insanın hayatını kurtarabilir kendi bağışıklık sistemimizi güçlendirebiliriz. Ayrıca kan bağışında bulunan tüm hemşerilerimize sağlıklı bir yaşam için spor ayakkabısı hediye ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızı 16 Mayısta Demokrasi Meydanı’nda kan vermeye davet ediyorum” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı