Hoşgeldiniz  

TAHMAZOĞLU VATANDAŞLARLA BAYRAM NAMAZINDA BİR ARAYA GELDİ

admin | 02 Mayıs 2022 | Eğitim, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

TAHMAZOĞLU VATANDAŞLARLA BAYRAM NAMAZINDA BİR ARAYA GELDİ

TAHMAZOĞLU VATANDAŞLARLA BAYRAM NAMAZINDA BİR ARAYA GELDİ

Bayram namazını Mehmet Ali Tahmazoğlu Cami’nde kılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, namaz sonrasında vatandaşlarla bayramlaştı.

Arefe günü şehitliği ziyaret ederek şehitlerimiz için dua edip şehit aileleri ile bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bayram namazını Mehmet Ali Tahmazoğlu Cami’nde kılarak vatandaşlar sohbet edip kendisiyle bayramlaşan çocuklara hediyeler verdi. Başkan Mehmet Tahmazoğlu, daha sonra kendisini evine davet eden Mehmet Çamlıca’nın evine misafir olarak aile fertleriyle sohbet etti.

RABBİM BİRLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZİ BOZMASIN

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bir kez daha tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutlayarak “Mübarek Ramazan Ayını tamamladık. Ramazan Ayı içerisinde oruçlarımızı tuttuk, teravihlerimizi kıldık. Rabbim yapılan ibadetleri kabul eylesin inşallah. Sonunda mübarek Bayrama ulaştık. Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara kavuşmak ve kutlamak nasip eylesin inşallah. Bayram Namazını da vatandaşlarımız ile birlikte eda ederek onlarla sohbet ettik. Bayram süresi boyunca Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Temizlik ekiplerimiz ve zabıta ekiplerimiz vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmeleri için görevlerinin başındalar. Bir kez daha tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı