Hoşgeldiniz  

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN SANKO HASTANESİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

admin | 10 Mart 2022 | Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler A- A+

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN SANKO HASTANESİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN SANKO HASTANESİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

– SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ PROF. DR. TEKİN: “2021 YILINDA YAPTIĞINIZ KADAVERİK DONÖR ORGANİZASYONLARI İLE ORGAN NAKLİ BEKLEYEN HASTALARA UMUT OLDUĞUNUZ İÇİN HASTANENİZ YÖNETİMİNE, YOĞUN BAKIM PERSONELİNE VE ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRLERİNE TEŞEKKÜR EDEREK, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM”

SANKO Üniversitesi Hastanesi’ne organ nakil merkezinin yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi sunuldu.

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin adına takdim edilen belgede, “2021 yılında yapmış olduğunuz kadaverik donör organizasyonları ile organ nakli bekleyen hastalara umut olduğunuz için hastaneniz yönetimine, yoğun bakım personeline ve organ nakli koordinatörlerine teşekkür ederek, başarılarınızın devamını dilerim” ifadeleri yer aldı.  

SANKO Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Dr. Sermet Kileci, kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, göğüs cerrahisi, endokrinoloji, ortopedi ve travmatoloji gibi pek çok alanda referans merkezi konumunda olduklarını söyledi.

Dr. Kileci, “Başarılı çalışmaları için Organ Nakli Ekibimizi kutluyor, Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Tekin’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı