Hoşgeldiniz  

BAŞKAN TAHMAZOĞLU SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA

admin | 22 Eylül 2021 | Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN TAHMAZOĞLU SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA

BAŞKAN TAHMAZOĞLU SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA

Spora ve gençlere verdiği desteği yaptığı hizmetlerle ortaya koyan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, gençlerin ve vatandaşların sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için spor alanları oluşturduklarını ifade etti.

Geçtiğimiz günler içerisinde Feridun Aykanat Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerle penaltı atışı yapıp masa tenisi oynadı. Sık sık gençlerle ve öğrencilerle bir araya gelerek masa tenisi, halı sahada penaltı atışı, basketbol, ok atışı yapan Şahinbey Belediyesi Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 215 tane halı saha ve basketbol sahası yaparak eğitime ve spora verdiği önemi ortaya koydu.

GENÇLERİMİZİN SPOR YAPMASI BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu gençlerin spor yapabilmeleri için onlara tesisler ve sahalar yaptıklarını belirterek “Spor yapmak adına tesisleşmek çok önemli. Şahinbey Belediyesi olarak gençlerimizin rahat bir şekilde spor yapabilmeleri için parklarımıza, okul bahçelerimize 215 tane halı saha ve basketbol sahası yaparak gençlerimizin hizmetine sunduk. Gençlerimizin yapmış olduğumuz tesislerde spor yapması bizleri son derece mutlu ediyor” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı