Hoşgeldiniz  

18-19-20 HAZİRAN 2021 GÜNLERİ YAPILACAK CHP BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISININ AYRINTILARI BELLİ OLDU

admin | 17 Haziran 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

18-19-20 HAZİRAN 2021 GÜNLERİ YAPILACAK CHP BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISININ AYRINTILARI BELLİ OLDU

18-19-20 HAZİRAN 2021 GÜNLERİ YAPILACAK CHP BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISININ AYRINTILARI BELLİ OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığının ev sahipliğinde 18-19-20 Haziran 2021 günleri yapılacak Belediye Başkanları toplantısının ayrıntıları belli oldu.

PROGRAM HER ANLAMDA GAZİANTEP’E FAYDALI OLACAK

Program hakkında açıklama yapan CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar ;  Belediye başkanları çalıştayının kentimizde yapılacak olmasına şehrin her kesiminden çok olumlu geri dönüşler olduğunu ve  Gaziantep açısından her anlamda faydalı geçecek bir toplantının hazırlıklarının İl Yönetim Kurulu ve İl Örgütü olarak el birliği ile tamamlandığını söyledi.

İl Başkanı Uçar Program hakkında “Hazırlıklarımız tamamlandı. 18-19-20 Haziran 2021 günleri CHP’li tüm  Belediye Başkanlarımızın katılımıyla yapılacak toplantı ayrıntıları netleşti.

Belediye Başkanlarımız şehrimize 18 Haziran 2021 Cuma günü sabah saatlerinde hava ve kara yolu ile gelecekler.

CHP’Lİ BAŞKANLAR 18 HAZİRAN GÜNÜ SAHADA OLACAK, VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELECEK.

 18 Haziran 2021 Cuma günü saat 13.00 de çalıştayın gerçekleşeceği otelden hareketle  başta merkez Şehitkamil ve Şahinbey ile diğer ilçelerimizde,  gruplar halinde 14.00 – 18.00 saatleri arası kentimizin çeşitli yerlerinde esnaf ziyaretleri gerçekleşecek, vatandaşlarımızla bir araya gelecekler.

Belediye Başkanlarımız Şahinbey bölgesinde Balıklı Meydanı – Gaziler Caddesi –  Mütercimasım Cd.  – Tahmis Kahvesi – Karataş Kadoil Petrol – Oska Çarşı – Karataş Çarşı – Uğurlu Center -Küsget Ayakkabıcılar Sitesi-  Fıstık Araştırmadan Başlayarak – Gaziantep Üniversitesi Karşısı Cafe Ziyaretleri- Düztepe – Cengiztopel- Kıbrıs Mh..

Şehitkamil bölgesinde Suburcu Atatürk Heykeli Başlangıç- Karagöz Caddesi – Pasajlar – Tahmis Kahvesi- Maaşkuyu – Çıksorut Bölgesi- Cinderesi – Gazikent Mh. Bölgesi- Korutürk – Şoför Ali Caddesi – Kayaönü – Hastane Caddesi Güzergahlarında vatandaşlarımızla buluşacaklar.

Ayrıca Araban, Karkamış, Nurdağı, Nizip, İslahiye, Oğuzeli, Yavuzeli ilçe merkezlerini ziyaret edecekler.

19 -20 Haziran günlerinde ise Belediye Başkanları çalıştayı gerçekleştirilecek. Çalıştay niteliği gereği ziyaretçilere kapalı olacak.  Yapılacak çalıştay ile Partimizin Yerel Yönetimler Politika Belgesine son hali verilecek. Ayrıca CHP’li Belediyelerin  geçtiğimiz 2 yılda gerçekleştirdikleri hizmetler değerlendirmeye alınacak, önümüzdeki 3 yılda gerçekleştirilecek inovatif projeler üzerinde çalışma yapılacak. ” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı