Hoşgeldiniz  

KALPLER BİR ATTIĞI SÜRECE MESAFELERİN ÖNEMİ YOK

admin | 14 Mayıs 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

KALPLER BİR ATTIĞI SÜRECE MESAFELERİN ÖNEMİ YOK

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan virüs yüzünden geçen yıl olduğu gibi bu yılda buruk bir bayram sevinci yaşandığını söyleyen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Sıkıntılı günleri atlatıp, eskisi gibi keyifli ve güzel günlere bir an önce kavuşabilmemiz ve yeniden bir arada olabilmemiz için biraz daha sabretmeliyiz” dedi.

Başkan Kılıç yayımladığı mesajda, “Her yıl sevdiklerimizle birlik, beraberlik içerisinde kutladığımız Ramazan Bayramı’nı bu yıl toplum sağlığını güvene almak ve bulaşma riskini önlemek için önceki bayramlar gibi coşkuyla ve sevinçle kucaklaşıp büyüklerimizin elini öpmeden, bayram ziyaretleri yapmadan kendi ailemizle evlerde kutlayacağız. Yeniden eski bayram coşkularını yaşamak en büyük dileğimiz. Ancak tekrar bir araya gelebilmemiz ve KoronaVirüs ile yapmış olduğumuz mücadelenin boşa gitmemesi için bugün tüm kurallara uymamız gerekiyor. Bu sene belki kalabalık iftar sofralarında buluşamadık. Ama birbirimizin yardımına koşmaya, ekmeğimizi paylaşmaya çalıştık. Gönülden edilen dualarla birbirimizin derdine ortak olduk. Bu bayramı sevdiklerimizden ayrı geçireceğiz ama gönüllerimiz mutlaka bir olacak. Kalplerimiz birlik ve beraberlik içerisinde attığı sürece mesafelerin hiçbir önemi bulunmamaktadır. İnşallah bu süreçleri el birliği ile atlatacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle buruk olarak tamamladığımız Ramazan ayının ve sonrasında kavuştuğumuz Ramazan Bayramının tüm dünya ve ülkemizde huzurun, sevincin ve barışın oluşmasına ve KoronaVirüs (CIVİD-19) salgınından kurtulmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, başta Oğuzelili hemşerilerim olmak üzere Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum. 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı