Hoşgeldiniz  

MEDİCAL PARK’DAN TURİZMCİ ÖĞRENCİLERE İSTİHDAM

admin | 11 Şubat 2021 | Eğitim, Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

MEDİCAL PARK’DAN TURİZMCİ ÖĞRENCİLERE İSTİHDAM

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTELCİLİK MYO’DAN MEZUN OLAN ÖĞRENCİLER MEDICAL PARK GAZİANTEP HASTANESİ’NDE DE İSTİHDAM EDİLECEK

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin iki güçlü kurumu gençlerin istihdam edilmesi konusunda işbirliği çalışması başlattı. Gaziantep Üniversitesi Turizm ve Otelcilik MYO ile Medical Park Gaziantep Hastanesi yöneticileri, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde birçok alanda personel istihdamı sorunu yaşanmasına rağmen özellikle alanında bilgili ve donanımlı bir şekilde Gaziantep Üniversitesi Turizm ve Otelcilik MYO mezunu olan kişilerin Medikal Park Gaziantep Hastanesi bünyesinde istihdam edilmesi konusunda Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif ÖZAYDIN’ın göreve geldiği ilk günden itibaren üzerinde durduğu en önemli hususlardan birisi olan “Gaziantep Üniversitesi’nin Gaziantep iline nitelikli mezunları ile katkı sağlama vizyonu” kapsamında prensip anlaşmasına vardılar.

Medical Park Gaziantep Hastanesi yöneticileri Ömer Emre KUBBA, Meltem KARSLI, Murat YİĞİTUŞAĞI bölgede sağlık sektöründe kaliteli hizmet sunan bir kurum olarak kalite çıtamızı bir kademe daha yükseltmek amacıyla Turizm ve Otelcilik MYO mezunlarını istihdam etmek istiyoruz diyerek MYO Müdürü Prof. Dr. Yavuz SAKA, MYO müdür yardımcıları Öğr. Gör. Ali Nadir ZEYREK ve Öğr. Gör. Eyup ATILGAN ile görüşme yaptılar. Turizm ve Otelcilik MYO yönetimi tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan görüşme sonrasında mezun öğrencilerle irtibata geçilerek mezun öğrencilerin istihdamı konusunda ilk adım atıldı. Turizm ve Otelcilik MYO’nun Prof. Dr. Yavuz SAKA, Öğr. Gör. Ali Nadir ZEYREK, Öğr. Gör. Eyup ATILGAN ve Fatma ÜNAL’dan oluşan yönetim kadrosu Medical Park Gaziantep Hastanesine iadei ziyarette bulundular.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Gaziantep'in İlk Haber Ajansı