Son güncellenme :25.11.2020 21:21

Anasayfa > Genel > GKK Başkanı Samet Bayrak:Güzel İnsanlar Atlarına Bindi ve Gitti

25.11.2020 Çar, 21:21

Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Dr.Samet BAYRAK:
Güzel İnsanlar Atlarına Bindi ve Gitti


Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Dr.Samet BAYRAK COVİD-19 nedeni ile yaşamını yitiren Şehitkamil Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Süyür ve Türk musikisi sanatçısı üstad Ali Acıburç için bir basın açıklaması yaptı.Bayrak açıklamasında;
“Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Dr.Samet BAYRAK COVİD-19 nedeni ile zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde, Gaziantep’in yetiştirdiği iki güzel insanı daha korona sebebi ile kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Şehitkamil Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Süyür, bir süreden beri Korona’ya karşi verdiği yaşam mücadelesini kaybetti

Gaziantep’te koronavirüs salgınında hastaların umudu olan, mükemmel insan, değerli bir dost Dr. Hüseyin Süyür’ü kaybettik. Pandemi sürecinin başından beri canı pahasına, hayat kurtarmak için geceli gündüzlü çalıştı. Birçok sağlık personeli gibi fedakarlığın bedelini canı ile ödedi. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Gaziantep Çok Değerli Bir Sanatçısını Kaybetti

Gaziantep’te yıllarca Türk musikisine emek vermiş değerli üstad Ali Acıburç’u koronavirüs nedeni ile kaybettik. Üzüntümüz büyük. Ailesine,sevenlerine ve musiki camiasına başsağlığı dileklerimizi iletir, merhuma Allah’tan rahmet dileriz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.