VALİ GÜL VE BAŞKAN TAHMAZOĞLU ESNAFI ZİYARET EDEREK MECİDİYE HAN’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Valisi Davut Gül ile birlikte esnafı ziyaret edip Mecidiye Han’ın çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Almacı Pazarı esnafını Gaziantep Valisi Davut Gül ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke ile birlikte ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu esnaf ile sohbet ederek onlarla hasbihal etti. Başkan Mehmet Tahmazoğlu daha sonra Vali Davut Gül’ü restorasyon çalışmaları Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan Mecidiye Han’ı gezdirip çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

GAZİANTEP’İN KALBİ

Gaziantep Valisi Davut Gül, yapılan çalışmaların şehri güzelleştirdiğini belirterek “Gaziantep’te ve Şahinbey’de tarih ayağa kalkıyor. Almacı pazarında esnafı ziyaret edip onlarla sohbet ettik. Buradaki tarihi mekânların restore edildiğini sokakların sağlıklaştırıldığını gördük. İnşallah bu çalışmalar tamamlandığında. Gaziantep’in kalbi olan bu merkez Türkiye’nin de kalbi olacak. Ben, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel çalışmalar Allah tamamına erdirsin” dedi.

 

admin

leave a comment

No Any widget selected for sidebar

Create AccountLog In Your Account