‘Gaziantepspor’u iyi günler bekliyor’

Gaziantepspor Kulübünden yapılan açıklamada, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den tam destek alındığı öğrenildi.

 

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Daha önce belirttiğimiz gibi Şehirler Futbol takımları ile tanınmaktadır.“Futbol Takımları Şehirleri yaşatır.”Gaziantepspor’umuzun içinden geçtiği bu zor dönemde tekrar ayağa kalkması ve eski günlerine dönmesi için, Gaziantep Şehrinin tekrardan Futbol kenti olabilmesi ve yeni yıldızlar Türk Futboluna kazandırabilmesi için tüm Gaziantep Şehrinin kenetlenmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Geçmiş yönetimlerin hatalarından dolayı adeta yalnızlığa bırakılan Gaziantepspor’umuz için belki bugün çok büyük bir adım atmış bulunmaktayız. Sayın Bakanımız Abdülhamit Gül’ün önderliğinde, Sayın Valimiz Davut Gül ve Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ile yaptığımız görüşmeler sonucu Gaziantepspor’umuzun efsane olduğu günlerine tekrar döndürmek adına kendilerinden tam destek almış bulunmaktayız.

Şu unutulmamalı ki; bu kulüp bu kentte yaşayan herkesindir. Başkanlar, Yönetimler geçici, Kulüpler kalıcıdır. Gaziantepspor bu şehrin en büyük markasıdır ve öyle kalmaya devam edecektir. Bizim gönlümüz Gaziantepspor’un kaoslarla değil, sportif başarılarla kent ve ülke gündeminde yer almasıdır. Bizler bu zorlu süreçte Gaziantepspor için elimizi taşın altına koyduk. Bizimle bu mücadeleye ortak olacak Gaziantepspor sevdalılarına her zaman kapımız açıktır. Rengi, dili, dini, ırkı ne olursa olsun. Gaziantepspor sevdalısı olması bizim için yeterlidir.

İçinde bulunduğumuz duruma dikkat çekmek için daha önce aldığımız açlık grevi kararımızı iptal ediyor, var gücümüzle Gaziantepspor için çalışmaya koyuluyoruz. Taraftarımız rahat olsun. Gaziantepspor’u iyi günler bekliyor. Bugün birlik, beraberlik ve bütünleşme zamanıdır. Spora hizmet etmek için, Gaziantepspor’u sevmek için illa ki başkan olmaya gerek yok. Tek beklentimiz Gaziantepspor’un başarısı için, gerek maddi gerekse manevi destek olunmasıdır. Bu konuda bizlere destek olan başta Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül ile Valimiz Sayın Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e en derin sevgi ve saygılarımı sunar, taraftarımız ve camiamız adına teşekkür ederim.

admin

leave a comment

No Any widget selected for sidebar

Create AccountLog In Your Account